Profesjonalnie. W Twoim domu i biurze

Pranie tapicerki meblowej Kraków

Pranie tapicerki meblowej w mieście Kraków i okolicy to usługa, którą realizujemy wyłącznie z dojazdem do Klientów. Świadczymy ją w sposób rzetelny i profesjonalny. Używamy najskuteczniejszych, rekomendowanych do danego zabrudzenia środków czyszczących, urządzeń renomowanych firm zapewniających bardziej efektywne usuwane zabrudzeń oraz know-how.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej w Krakowie. Nasze doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdego typu zabrudzenia. Zrealizujemy profesjonalne pranie kanapy, narożnika, sofy, wersalki, fotela i krzesła i innych mebli tapicerowanych w Twoim mieszkaniu, domu i biurze.

Czyścimy tapicerkę meblową bez względu na rodzaj materiału, wiek oraz stopień zabrudzenia. Przyjmujemy zamówienia na jednorazową usługę czyszczenia, jak i na usługi zakładające wyczyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej w biurze, hotelu, itd.

Czyszczenie tapicerki meblowej Kraków - Zamów usługę

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Bezpłatny dojazd do klienta

Na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego dojazd dla Klientów GRATIS do zamówień pow. 200 zł

Certyfikowane preparaty

Stosujemy wyłącznie certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia i skuteczne środki czyszczące

Doświadczony zespół

Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie czyszczenia tapicerki meblowej

Profesjonalny sprzęt

Świadcząc usługi czyszczenia używamy profesjonalnego sprzętu renomowanych marek

Pranie tapicerki meblowej w mieście Kraków

Profesjonalnie.
Na miejscu.
W wyznaczonym terminie.
czyszczenie sofy kraków przedCzyszczenie sofy w Krakowie (efekt po)

Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy. Usunięcie brudu z tapicerki mebli jest możliwe wyłącznie:

  • przy zastosowaniu odpowiednio dobranych środków czyszczących,
  • wyborze i wdrożeniu właściwej metody czyszczenia (dostosowanej do materiału oraz stopnia zabrudzenia) oraz
  • użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego.

 

Brud na tapicerce meblowej materiałowej i skórzanej powstaje wraz z codziennym użytkowaniem mebli oraz z okazjonalnymi wypadkami. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są plamy z tłuszczu, farby, czerwonego wina oraz atramentu. W tego typu przypadkach pranie tapicerki meblowej należy wykonać możliwie jak najszybciej. 

Warto przy tym zachować zdrowy rozsądek i niezwłocznie skontaktować się z fachowcem od prania tapicerki meblowej. Tylko poprawnie wykonane czyszczenie tapicerki mebli może uchronić  ją przed przebarwieniami na materiale i trwałym uszkodzeniem mebla.

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej w Krakowie świadczymy my – firma czyszcząca Nodwig. Zadzwoń – pomożemy!

Firma czyszcząca tapicerkę meblową w Krakowie

Nasza oferta usługi czyszczenia tapicerki meblowej w Krakowie jest bardzo szeroka. Wynika to z faktu, że świadczymy czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej mebli każdego rodzaju, tj. kanap, narożników, sof, wersalek, tapczanów, puf, foteli, krzeseł i innych. Poniżej prezentujemy zaledwie fragment zakresu naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej naszej oferty i umówienia terminu realizacji.

Czyszczenie kanapy Kraków

Pranie kanap w Krakowie realizujemy bezpośrednio u klienta. Gwarantujemy użycie najwyższej jakości, skutecznych środków czyszczących oraz staranną realizację usługi, przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego. 

Czyszczenie narożnika Kraków

Czyścimy również największe meble spotykane w mieszkaniach i biurach. Pranie narożników realizujemy sprawnie, aby jak najszybciej móc je ponownie użytkować i cieszyć się z ich świeżości.

Czyszczenie sofy Kraków

Świadczymy pranie sof tapicerowanych welurowych, z alcantary, szenilowych i z innych mniej lub bardziej popularnych materiałów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. 

Czyszczenie wersalki Kraków

Pranie wersalek rozkładanych to dla nas „chleb powszedni”. Choć jest to mebel niedużych rozmiarów, to wymaga sporego nakładu pracy, aby przywrócić mu dawną świetność. I z tym dajemy sobie radę wyśmienicie!

Czyszczenie tapczanu Kraków

Pranie tapczanów dziecięcych i młodzieżowych realizujemy wykorzystując odpowiednie preparaty i profesjonalny sprzęt. Pozytywnie zaskakujemy efektem końcowym!

Czyszczenie pufy Kraków

Pranie puf tapicerowanych to zwykle usługa, którą realizujemy przy okazji czyszczenia innych mebli oraz prania dywanów. Niemniej polecamy się również i w tym zakresie!

Czyszczenie fotela Kraków

Pranie foteli domowych i biurowych wymaga systematyczności, użycia odpowiednich środków piorących oraz profesjonalnego sprzętu do usuwania zabrudzeń.

Czyszczenie krzesła Kraków

Pranie krzeseł tapicerowanych konferencyjnych, biurowych oraz w domu to jedna z najczęściej zlecanych nam usług. Jesteśmy dumni, że na lokalnym rynku nasze zaangażowanie jest tak powszechnie doceniane.

Czyszczenie innych mebli tapicerowanych Kraków

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych, bez wyjątku! Zadzwoń i umów termin usługi już teraz!

Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Krakowie?

Cennik prania tapicerki meblowej

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej w Krakowie prezentuje po lewej stronie rodzaj mebla i/lub usługi, a po drugiej stronie orientacyjną cenę za usługę.

Usługa czyszczenia Cena
Pranie wersalki tapicerowanej od 100 zł
Pranie narożnika tapicerowanego od 180 zł
Pranie dużej sofy tapicerowanej od 160 zł
Pranie małej sofy tapicerowanej od 130 zł
Poduszki / oparcia na sofach i narożnikach od 15 zł
Pranie krzesła tapicerowanego (siedzisko) 10 zł
Pranie krzesła tapicerowanego (siedzisko + oparcie) 15 zł
Pranie fotela tapicerowanego od 60 zł
Pranie innych typów mebli tapicerowanych indywidualnie

Podane ceny są cenami brutto.

W przypadku dodatkowych usług (usuwanie nieprzyjemnych zapachów, dużej ilości sierści zwierząt itp.) cena może ulec zmianie.

Dojazd do klienta gratis, kiedy minimalne zamówienie usług wynosi powyżej 200 zł. W przypadku mniejszego zamówienia cena dojazdu wyznaczana jest indywidualnie.

Korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej naszej firmie

W mieście Kraków pranie tapicerki meblowej to usługa oferowana przez wiele pralni i specjalistycznych firm czyszczących. Co zatem przemawia na naszą korzyść? Innymi słowy, dlaczego warto wybrać Nodwig? W tym miejscu prezentujemy korzyści ze zlecenia prania tapicerki meblowej firmie Nodwig, które najczęściej wskazują nasi Klienci.

Oczywistym jest dla nas fakt, iż znakomita większość mebli znajdujących się w mieszkaniu, domu lub w firmie, jest użytkowana na co dzień – na bieżąco. Plamy, tłuste powierzchnie, nieświeży zapach nie tylko psują wygląd mebla, ale również i samopoczucie jego właścicieli.

Doskonale to rozumiemy. W związku z tym dąży do świadczenia swoich usług w najkrótszym terminie, rzetelnie i skutecznie. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. 

Staramy się tak organizować nasz czas, aby móc umówić się na usługę czyszczenia tapicerki meblowej w możliwie jak najkrótszym terminie. Udaje się nam to znakomicie.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń z kanap, narożników, krzeseł, foteli i innych mebli tapicerowanych jest możliwe tylko wtedy, kiedy korzysta się z odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czyszczącego oraz posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności do jego obsługi.

Stosujemy wyłącznie rekomendowane, bezpieczne dla zdrowia i życia osób i zwierząt, profesjonalne środki piorące. Każdorazowo dostosowujemy środki czyszczące do typu materiału oraz stopnia zabrudzenia tapicerki. Dzięki temu czyszczenie tapicerki meblowej przynosi oczekiwany rezultat, a mebel wygląda jak nowy. 

Wiedza to potęga. Nie spoczywamy na laurach. Stale poszerzamy nasze kompetencje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc informacje na temat nowości w branży. Dzięki temu możemy zawsze odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów. 

Pranie tapicerki meblowej, tak jak przystało na fachowców, realizujemy zawsze z najwyższą starannością. Jednakże w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jesteśmy gotowi do ich niezwłocznego rozwiązania. 

Czyszczenie mebli tapicerowanych - wybrane realizacje

Sumiennie czyścimy meble tapicerowane. Usuwamy trudne plamy i nieprzyjemne zapachy, starając się przywrócić dawną świetność mebli tapicerowanych.

mycie tapicerki meblowej narożnika stan przedmycie tapicerki meblowej narożnika stan po
mycie narożnika stan przedmycie narożnika stan po
czyszczenie krzesła stan przedczyszczenie krzesła efekt po
czyszczenie fotela uszak stan przedczyszczenie fotela uszak efekt po
pranie narożnika kraków przedpranie narożnika kraków efekt po
czyszczenie narożnika kraków przedCzyszczenie narożnika w Krakowie (efekt po)

Pranie tapicerki obszar świadczenia usługi

Mycie tapicerki w Krakowie

Usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej w Krakowie świadczymy na terenie całego miasta, w szczególności w dzielnicach: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

Czyścimy tapicerkę meblową również w innych miastach!

Zadzwoń i sprawdź czy usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej realizujemy również w Twojej miejscowości.

Czyszczenie tapicerki Kraków - kontakt

  • Pranie tapicerki Kraków i okolica
  • ul. Dworska 32, 32-095 Narama
  • tel: +48 601 827 044
  • e-mail: kontakt@nodwig.pl
  • nazwa firmy: Nodwig Gwidon Winiarski
  • NIP: 8141002614
  • REGON: 690345871

Jak dojechać do naszej siedziby? Sprawdź klikając tutaj.

FAQ - najczęściej zadawane pytania nt. czyszczenia tapicerki meblowej

W jaki sposób odbywa się czyszczenie tapicerki meblowej?

Pranie tapicerki sof, kanap, krzeseł i innych mebli odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu myjącego oraz certyfikowanych środków czyszczących dobieranych indywidualnie do rodzaju i stopnia zabrudzenia oraz rodzaju powierzchni.

Ile kosztuje czyszczenie tapicerki meblowej?

Cennik czyszczenia tapicerki meblowej, w zależności od powierzchni i rodzaju mebla oraz stopnia zabrudzenia zaczyna się od 10 zł (w przypadku krzesła), od 80 zł (w przypadku fotela) i od 100 zł (za sofę).

Ile trwa czyszczenie tapicerki?

Czas prania tapicerki zależny jest od mebla, który będzie podlegać czyszczeniu oraz stopnia jego zabrudzenia. Przykładowo czyszczenie obicia krzeseł zajmuje ok 10-15 minut, a czyszczenie narożnika od godziny do dwóch.

Co przygotować przed myciem tapicerki?

Od inwestora oczekujemy wyłącznie dostępu do zimnej wody oraz zasilania 230V.

Czy czyszczenie tapicerki meblowej można przeprowadzić samodzielnie?

Oczywiście. Konieczny jest jednak do tego profesjonalny sprzęt oraz wiedza na temat zastosowania odpowiednich środków czystości w praktyce.

Jakie formy płatności są akceptowane?

Przyjmujemy płatność w formie gotówkowej oraz w formie przelewu na podstawie wystawionej faktury VAT.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

jaki materiał na obicie krzeseł jest najlepszy

Jaki materiał na obicie krzeseł jest najlepszy?

Przy zakupie tapicerowanych krzeseł najczęściej zwraca się uwagę na design mebla i kolor obicia. Z kolei osobom, które chcą pokryć nowym materiałem stare krzesła, najbardziej zależy na przystępnej cenie materiału i pasującej do wnętrza kolorystyce. W obu przypadkach warto jednak zapoznać się z praktycznymi cechami tapicerki, które będą miały wpływ na wygląd mebla w przyszłości.

Czytaj więcej »
rodzaje tapicerek meblowych tkanin obiciowych

Rodzaje tapicerek meblowych (tkanin obiciowych)

W każdym domu znajdzie się kilka tapicerowanych mebli – kanapa, łóżko, fotel, puf czy krzesła. Przy zakupie niektórych sprzętów można samodzielnie wybrać tapicerkę tak, aby mebel pasował do wystroju mieszkania i jednocześnie spełniał praktyczne wymagania domowników. Czym charakteryzują się najpopularniejsze rodzaje tkanin obiciowych?

Czytaj więcej »