Pranie i czyszczenie materacy w Krakowie

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia.

Zamów kontakt!

Bezpłatny dojazd do klienta

Na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego koszt dojazdu do zamówień pow. 200 zł jest bezpłatny

Certyfikowane preparaty

Stosujemy wyłącznie certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia i skuteczne środki czyszczące

Doświadczony zespół

Mamy odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia materacy

Profesjonalny sprzęt

Świadcząc nasze usługi używamy profesjonalnego sprzętu renomowanych marek

Profesjonalne pranie materaca w Krakowie i najbliższych okolicach

Oferujemy profesjonalne czyszczenie materacy metodą ekstrakcyjną przy zastosowaniu najskuteczniejszych preparatów czyszczących, sprawdzonych i bezpiecznych metod czyszczenia oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego.  Metoda ekstrakcyjna czyszczenia materacy jest bardzo skuteczna, ponieważ pozwala na dogłębne oczyszczenie materaca, usuwając nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale także głęboko osadzone alergeny, roztocza i inne zanieczyszczenia. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie. Ponadto, pranie ekstrakcyjne materaca ta pozwala na usunięcie trudnych plam i nieprzyjemnych zapachów.

Proces czyszczenia materaca metodą ekstrakcyjną można podzielić na 3 kroki:

  1. Aplikacja środków czyszczących. Na początku stosuje się specjalne środki czyszczące, które są dostosowane do rodzaju zabrudzeń i materiału, z którego wykonany jest materac. Środki te pomagają rozluźnić i rozbić brud, plamy oraz alergeny.
  2. Ekstrakcja pod wysokim ciśnieniem. Następnie, przy użyciu maszyny ekstrakcyjnej, która działa pod dużym ciśnieniem, środki czyszczące wraz z brudem są wyciągane z materaca. Proces ten nie tylko usuwa brud, ale także nadmiar wody, co przyspiesza wysychanie materaca.
  3. Wysychanie. Po procesie ekstrakcji materac musi zostać odpowiednio wysuszony, aby zapobiec powstawaniu pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Wysychanie może odbywać się naturalnie lub być wspomagane przez specjalne urządzenia.

Przykładowy obszar świadczenia usług czyszczenia materacy

Usługi prania / czyszczenia materacy świadczymy z dojazdem do Klienta, na terenie miasta Krakowa (dzielnice: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta) oraz wszystkich gmin powiatu krakowskiego, w szczególności takich jak: Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Pranie materacy w Krakowie i okolicy wykonujemy po wcześniejszym umówieniu terminu. Czyszczenie materaca przebiega zawsze według ustalonego z klientem harmonogramu. Zapraszamy do zadawania pytań, jeśli takowe nasuną się Państwu podczas zapoznawania się z niniejszymi treściami.

Wybrane realizacje

Cennik czyszczenia materacy

Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i klienci biznesowi, m.in.: hotele, hostele, motele, właściciele apartamentów i mieszkań na wynajem. Jesteśmy elastyczni, dlatego zwykle jesteśmy w stanie dopasować się do odpowiadających Państwu godzin. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne promocje! 

Rozmiar materaca Cena
Materac 1-osobowy od 120 zł
Materac 2-osobowy od 150 zł

W przypadku dodatkowych usług (usuwanie nieprzyjemnych zapachów, dużej ilości sierści zwierząt, usuwanie plam trudnych do wyczyszczenia itp.) cena może ulec zmianie.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta w Krakowie i najbliższej okolicy (powiat krakowski) przy zamówieniu usług na minimalną kwotę 200 zł. W przypadku mniejszego zamówienia cena dojazdu wyznaczana jest indywidualnie.

Przed realizacją usługi prosimy zdjąć pościel.

Kontakt z nami

Jesteśmy przekonani, że po naszym praniu materacy będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani naszymi usługami. Zapraszamy do kontaktu i umówienia dogodnego dla Państwa terminu!

Skorzystaj również z innych naszych usług